Antalya’da trafik polisleri KPSS’ye yetişmeye çalışan ya da evraklarını unutanlara yardım etti

Adem AKALAN/ANTALYA, (DHA)-ANTALYA Güvenlik Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri sabah meydana gelen Kamu Çalışanı Seçme Imtihanı’na(KPSS) geç kalan ya da evrakları yanında bulunmayan 13 kişiye yardım ederek sınava yetişmelerini sağlamış oldu.
Antalya Güvenlik Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) bugün yapmış olduğu KPSS Genel Beceri ve Genel Kültür oturumuna yetişmeye çalışan ve sınava girebilmeleri için lüzumlu evrakları yanında bulunmayan vatandaşların evraklarını tamamladıktan sonrasında sınava yetişmelerine destek oldu. Polis ekipleri, kimliğini unutan 2, sınava yetişmeye çalışan 9, imtihan giriş belgesini kaybeden 1 ve 1 de kimliğini kaybeden toplam 13 kişinin sınava girmelerine destek oldu.
Trafik ekipleri motosikletlerine bindirdikleri kişilerin evraklarını tamamlamalarının arkasından sınava girecekleri fakülte ya da okullara bıraktı.(DHA)

“Mahalli Haberler” kategorisi altındaki içerikler, sistem tarafınca ajanslardan otomatikman çekilip yayına verilmektedir. Bu içerikler üstünde cnnturk.com editörlerinin herhangi bir tasarrufu yoktur, mesuliyet ilgili ajanslardadır.

Son Dakika Haberler