Cenk Eren: Bodrum’da 40 liraya lahmacun yerim, o paraları vermem

Cenk Eren, geçtiğimiz aylarda Süper Yıldız Ajda Pekkan ile İstanbul Günay sahnesini paylaştı. Hayatında kimse olmadığını söyleyen Cenk Eren eğer olursa göğsünü gere gere, bağıra bağıra paylaşacağını kimseden saklamayacağını söylemiş oldu. “Kimse yalnız kalmak istemez” diyen Eren, “Doğru insanı bulamadığınız vakit büyük problemler yaşanıyor, doğru insanı bulmak gerekiyor ben de buna dikkat ediyorum” dedi.
Sanatçı, “Sahne giysileri oldukça konuşuluyor bu aralar” denilince ise “En iyi giyinen adam sanatçı benim” dedi. Eren, Gülşen’in sahne giysisi hakkında gelen soruya da cevap verdi.
 “Ben oldukça yakıştırdım. Gülşen’in dinleyicisi ve sahne almış olduğu bölgeler bunu mesele etmiyorsa, bunda hiçbir sorun yok” diyen Eren, “Ben kimseyi ne yediği, ne içtiği, ne giydiğiyle yargılamam, ek olarak bu benim son yıllarda gördüğüm en etkisinde bırakan sahne giysisi ve şovuydu” açıklamasıyla Gülşen’e destek oldu. Öte taraftan Eren, geçtiğimiz yıl İstanbul’daki evini Suudi Arabistanlılara bir yıl kontratla kiraya verdi. Ortalama altı ay ilkin de dairesini satan Eren, önceki gün evin yeni sahiplerinin kendisine gönderilmiş olduğu video ile neye uğradığını şaşırdı. Suudi Arabistanlıların evi adeta harabeye çevirilmiş olduğu ortaya çıktı.
 
Meşhur müzisyen, görüntüleri toplumsal medya hesabından, “Bir atasözü var, ‘Beş parmağın, beşi de bir olmaz’. O şekilde düşünmek isterim. Arap
Cenk Eren önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaptıktan sonrasında seneler ilkin barınaktan sahiplendiği köpeği ile objektiflere yansıdı. Meşhur müzisyen Cenk Eren, yapmış olduğu alışveriş sonrası ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Diyetisyene gitmeden internette izlediği videolarla rejim yaptığını ve yaşlanma korkusu yaşamadığını ifade eden Eren şu şekilde konuştu: 
Diyetisyene gitmedim, kendi kendime yapıyorum. Açıyorum internette rejim yemekler falan. Ben liposuction yaptırıp yağlarımı aldırmıştım 20 yıl ilkin. Kimi zaman insan kendi yaşını yaşamalı. Yaşlanma korkum yok, 40 yaşımdan sonrasında daha mutlu oldum. Yüzümde hiçbir şey yok, olsa görürsünüz aslına bakarsanız. Yaşam 40’ına kadar çile, koşturmaca ve savaşım ile geçiyor, sonrasında rahata eriyorsun
Deniz sezonunu hemen hemen açamadığını da sözlerine ekleyen Cenk Eren “Siz Bodrum’da bir lahmacun ve bir ayrana 300 lira para verir misiniz?” sorusu üstüne ise “Ben bir lahmacun bir ayrana 300 lira vermem. Bunun nerede yediğinizle alakası var. O mekanın kirası; şu bu, işte kiralara da yüzde 300 zam yapılmış oldu. Mekancı o kirayı ve elektrik paralarını ödeyebilmek için bunu bu şekilde yapar. Ben Bodrum’da 40 liraya da lahmacun ayran yerim, o paraları vermem. Turistler veriyor mu? Veriyor, versinler esnaf da para kazansın” şeklinde konuştu.

Son Dakika Haberler