Kuwait Airways kimin, sahibi kim? Kuwait Airways Galatasaray’a forma sponsoru olacak mı?

30.06.2022 14:39 Son Güncelleme: 30.06.2022 14:39 Kuwait Airways ile Galatasaray’ın sponsorluk için görüşmelere başlaması yeni sürem gelirleri için sarı kırmızılı takımda coşku yarattı. İşte Kuwait Airways hakkında bilinmesi gerekenler…
Kuwait Airways Galatasaray’a forma sponsoru olacak mı?
Galatasaray, Kuwait Airways ile stadyum isim sponsorluğu için görüşme gerçekleştirmiş oldu.
NEF’in sahibi Erden Timur, stat sponsorluğundan daha çok gelir elde etmeyi planlıyor. Bu bağlamda NEF’in söz verdiği antak kalma geçerli olacak sadece stadyuma yeni isim sponsoru aranıyor.
Toplumsal medyada konuşulan iddialara gore Galatasaray, Kuwait Airways ve Qatar Airways ile bazı görüşmeler yapılmış oldu. İlerleyen günlerde bu mevzuda somut adımlar atılabilir. Kuwait Airways kimin, sahibi kim?
Kuwait Airways, merkezi El Fervaniye Valiliği, Kuveyt’de bulunan bir ulusal havayoludur. Havayolu, Kuveyt Internasyonal Havalimanı olan ana merkezinden Orta Doğu’dan Hindistan, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Şimal ABD’ya planlanmış internasyonal hizmetler sunmaktadır. Kuwait Airways bir Arap Hava Taşıyıcıları Örgütü üyesidir. Kuwait Airways, Kuveyt Internasyonal Havalimanı olan merkezinden Asya, Avrupa, Şimal ABD ve Orta Doğu’da 34 internasyonal noktaya uçmaktadır.
TRT SPOR Yıldız frekans detayları… TRT Yıldız iyi mi izlenir, kaçıncı kanalda?
 
 

Son Dakika Haberler