Trezeguet için KAP planlanıyor – Futbol Haberleri

Trabzonspor kanat transferini tamamlamış oldu… Mahmoud Trezeguet ile günlerdir temas halinde olan Bordo-Mavililer, 27 yaşındaki yıldızı ikna etti. Kıran kırana pazarlıklarda 1.5 milyon Euro’su güvence olmak suretiyle bonuslarla 2.2 milyon Euro senelik tutara çıkan Fırtına, oyuncu cephesinden pozitif cevap aldı. Bunun üstüne Aston Villa ile bonservis pazarlıkları hızlandı. Her ne kadar İngiliz basını ortalama 5 milyon Euro’luk bir bedelle tarafların anlaşacağını yazsa da kulübe yakın kaynaklar rakamın daha düşük bulunduğunu belirtiyor. Trabzonspor ile Aston Villa arasındaki görüşmelerde son pürüzler çözülürken, prensipte anlaşmaya varıldı.
Haji Wright’ın geçirme tercihi belli oldu
Şimdi sıra stoperde Karadeniz ekibi, kısa vakit içinde KAP açıklaması meydana getirecek ve yıldız futbolcu takımın yeni sürem hazırlıklarına katılacak. Nwakaeme sonrası teknik direktör Abdullah Avcı’nın 1 numaralı hedefi olan Trezeguet ekibe katılırken, şimdi gözler stopere yapılacak transfere çevrildi.

İlk olarak kiralık forma giyen Denswil’le anlaşmaya varan ve Hollandalı stoperle 3 senelik sözleşme imzalayan Trabzonspor, devamında Kasımpaşa’dan Eren Elmalı ve Doğucan Haspolatlı’yı renklerine bağladı. Bek bölgesine de Danimarka Ulusal Ekibi’nın yıldızı Larsen alındı. Fırtına, 5. transferini Trezeguet ile gerçekleştirmiş olacak. (Fanatik)

Son Dakika Haberler