XCover 6 Pro bir kez daha adından bahsettirdi

04.07.2022 11:24 Haber Deposu: Donanım Günlüğü Bununla beraber Samsung tarafınca geliştirilen Galaxy XCover serisi bu algıları yıkabilecek kadar dayanıklı modellere haiz.
Cenup Koreli teknoloji devi tarafınca geliştirilen bu seriye ilişik en yeni modelin tanıtılmasına ise artık oldukça kısa bir süre kaldı. Geçtiğimiz gün internete düşen birkaç görselden anladığımız kadarıyla, Samsung Galaxy XCover 6 Pro olarak adlandırılan yeni telefon 13 Temmuz zamanı itibariyle resmen tanıtılacak.
Peki Galaxy XCover 6 Pro’da ne şeklinde özellikler olacak? İşin aslı, bu mevzuda hemen hemen oldukça net bilgiler mevcut değil. Sadece bugüne dek güvenilirliği kanıtlanmış duyum kanalları tarafınca meydana getirilen paylaşımlara bakılırsa, Samsung Galaxy XCover 6 Pro’nun 6,56 inç büyüklüğünde bir ekranla geleceğini söyleyebiliriz. Ön kamera için çentikli bir tasarıma haiz olacağı konuşulan bu ekranın çözünürlük değerleri hakkında ise şimdilik bir informasyon yok. Öte taraftan bu telefonun enerjisini Qualcomm’un orta-üst segment akıllı telefonlar için geliştirdiği Snapdragon 778G yonga setinden alacağı ve ek olarak 4050mAh’lık bir bataryaya haiz olacağı da dillendirilen iddialar içinde yer ediniyor.

Son Dakika Haberler